kredi karti taksitlendirme

Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme İmkanları

Banka çeşitlerine göre; Finansbank kredi kartına:12 ay taksit Garanti ve bonus özellikli kredi kartlarına: 3 ay erteleme + 9 ay taksit Yapı kredi ve bonus özellikli kredi kartlarına: 2 ay erteleme+9 taksit gibi sizlere farklı seçenekler sunuyoruz. Bu zengin avantajlar ile sizde bankaya faiz ile birlikte çektiğiniz anaparanın iki katı para ödemek istemiyorsanız sizde bu seçeneklerimizi değerlendirmelisiniz. Yaşamınıza rahatlık ve tasarruf sağlayacak olan bu hizmetimizden sizlerde istediğiniz anda kolayca yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken belirtilen telefon numaralarımızdan bize ulaşıp en kısa zamana bir randevu almak ve gelirken de kredi kartınızı getirmek olacaktır.

Siz de böylece kredi kart borcu ile uğraşmak yerine hesabı kapatabilir ve banka ödeyeceğiniz faizle de tasarruf edebilirsiniz. Sizde bu hizmetten en uygun faiz oranları ile istediğiniz zaman kolayca yararlanabilir ve çeşitli avantajlar sağlayabilirsiniz. Yaşamınızın her alanında bu hizmet ile artık kredi borçları tarih oluyor.

Bir önceki yazımız olan Kredi Kartı Borcu Taksitlendirme İşlemi başlıklı makalemizde kart taksitlendiren firmalar ve Kredi kartı taksitlendirme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir