Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Ankara Danışmanlık bir aracılık hizmeti firmasıdır. Finansal çözümler üzerine aracılık hizmetleri sunmaktadır. Merkezi Ankara’da bulunmaktadır. İstanbul’da da faaliyetine başlamıştır. Başka hiçbir yerde şubesi yoktur.

KREDİ KARTI BORCUNUZU NASIL ÖDÜYORSUNUZ ?

Ankara Danışmanlık bir finans şirketi değildir. İkrazat yada faktoring hizmeti vermemektedir. Yapılan işlemlerin hiç birinde kart borcu ödenen kişiyi riske sokacak senet, bono yada imzalı bir evrak alınmamaktadır. Kart ödeme yaptığı işlemlerin tümünde aracılık hizmeti sunmaktadır. Tüm işlemlerin finansmanını Ankara Danışmanlık’a ürün alımı talebinde bulunan firma yada kişiler tarafından sağlanmaktadır. Alım talebinde bulunan işletme tedarikçisini belirler. Ankara Finans Danışmanlık kredi kartı borcu olan kart hamilin kredi kartı borcunu yatırır daha sonra tedarikçiden alınması gereken ürünü temin ederek finansmanı sağlayan firma yada şahsa teslim eder.

ALIM SATIM TALEBİ NASIL SAĞLANIR ÜRÜNÜ ALAN KİŞİNİN KARI NEDİR ?
Ürünü alan kişiye piyasa fiyatlarının altında ürün temin edilir.

KART BORÇLUSUNUN AVANTAJI ?
Banka faizlerinin %60 avantajlı bir oranla kartını taksitlendirerek ödeme gücüne sahip olur.

BİZİM AVANTAJIMIZ ?
Yapılan işlemlerin tümünde %2 gelir elde eder.

KREDİ KARTLARINDAN NAKİT NASIL SAĞLIYORSUNUZ ?

Ankara Danışmanlık’a ulaşan alım talebi doğrultusunda kart ödeme mal alacak kişi yada firmadan finansman temin ederek kredi kartından ürünün finansmanını sağlayacak kart hamiline bu finansmanı pos maliyetleri kesildikten sonra ulaştırır.

BORÇ ÖDEME ŞARTLARI NELERDİR ?

Kredi kartı Avukatlık ve İcralık kredi kartları ödenmemektedir. Kullanıma kapalı kişilerin borçları prensip olarak ödenmemekle beraber kart yatırınca açılıyor ise yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bunun haricinde herhangi bir şart aramamaktayız.

İŞLEMLER YASAL MI ?

İşlemlerimizin tümü GERÇEK MAL ALIMI ve SATIMI üzerine yapılmaktadır.

BAŞKA FİRMALAR GİBİ ÇOK DÜŞÜK ORANLAR SÖYLEYİP YADA SİTEMİZE YAZIP ÜSTÜNE DANIŞMANLIK ÜCRETİ İSTEMİYORUZ.. HERŞEY NET…

FORMALİTE YOK

Tüm bu işlemler için sizden borcu olan kartlarınız dışında hiç bir belge, bilgi, senet vs. gibi yada imza istemiyoruz. Hiç bir FORMALİTE YOK…

Bu sistem sizlere en EKONOMİK çözümü sunan sistemdir. Bankaların uyguladığı faiz oranlarının 4′te 1′i (%25′i) faiz oranıyla kredi kartı borçlarınızı kapatmış olursunuz. Neden bankaya daha fazla ödeyesiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir