garanti bonus kart iptali

Garanti Bonus Kredi Kartı İptali

Garanti bankası Bonus kredi kartınız var ve bir an önce iptal ettirmek istiyorsunuz. Fakat nasıl iptal ettireceğinizi bilemiyorsunuz. Bunun için aşama aşama gidelim ve sırasıyla kart iptali ile ilgili neler yapıp, nerelere başvuracağız? Bunu öğrenelim.
Garanti Bonus kart iptalini gerçekleştirmeniz için öncelikle borcunuzu tamamen kapatmanız gerekir. Çünkü borçlu bir kartı kesinlikle banka iptal etmiyor. Devam edersek herhangi bir garanti bankası şubesine başvurup, orada kartınızın iptali ile ilgili dilekçe doldurmanız gerekmektedir. Bu sayede kartınızın iptal işlemleri gerçekleşmiş olur.
Diğer bir yöntem de telefonla 444 0 333 nolu numara aranarak garanti bankasının çağrı merkezindeki müşteri temsilcisiyle görüşüp, kartın iptali ile ilgili işlem talebinde bulunmanızdır.
Garanti bonus kart iptali ile ilgili dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de, telefon bankacılığı ile bonus kart iptalinde, eğer müşteri yetkilisi bilgisayara iptal işareti girmemişse, seneler sonra kredi kartı aidat borcu ve üzerine eklenen gecikme zammı ile karşınıza çıkabilir. En garantili yol Garanti bankası şubelerinden dilekçe ile bonus kartınızı iptal ettirmenizdir. Dilekçenin bir suretini fotokopi çektirip saklamanızda yararınıza olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Sıkça Sorulan Sorular Kredi Kartı Borcu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir