kredi karti taksitlendirme

Bankanıza Nasıl ödüyorsunuz?

Bankanıza Nasıl ödüyorsunuz?

1000 TL toplam borcunuz olduğunu düşünelim ; Bankanıza bu borcun “Asgari Tutar“ı olan 250 TL’ sini maksimum bir ay İçinde ödemeniz gerekmektedir. Her ay “Toplam Borcunuz + İşleyen Faiz”in asgari tutarını ödemeye devam edersiniz. Ama düzenli olarak asgari tutarı ödemenize rağmen borcunuz bitmemektedir. Ayrıca her ay %3 Yıllık % 36 faiz ödersiniz.

Biz Nasıl Taksitlendiriyoruz!

Biz Aylık %1,30 vade farkıyla toplam borcunuzu 12 ay eşit taksite bölerek asgari ödeme ve işleyen faizden sizleri bizlerle yapmış olduğunuz alışveriş kapsamında taksitlendiriyoruz. Gelin ticaret yapalım siz de borcunuzdan kurtulun.  Bankanıza ödediğiniz faizin yarısı bir farkla; ayda sadece 96 TL taksit ödeyerek toplam borcunuz olan 1000 TL’ Borcunuzu 12 ay eşit taksitlerle kapatmış olursunuz ki tüm BONUS , WORLD ve MAXIMUM özellikli kartlarda 4 ay erteleme imkanı kazanın.. Üstelik kartınıza yatırdığınız taksitlerinizi kullanabiliyorsunuz ve asgari ödemeniz olan 250 TL yerine 96 TL taksit ödüyorsunuz 96 TL yi ödeyemediğiniz aylarda sadece 23 TL asgari ödeme yaparsınız yani asgari ödemeniz de 250 TL’den 24 TL ye geriler.

Formalite Yok!

Tüm bu işlemler için sizden kredi kartınız veya kartlarınız haricinde hiç bir belge istemiyoruz. “Senet, Gelir belgesi, İmza, Kefil Yok!” Hiç bir formalite yok! Sadece borcu olan kredi kartınız veya kartlarınız ile geliyorsunuz .Aynı gün içinde sorununuzu çözümlüyoruz. Ya da uzaktan işlemlerde VISA ve MASTER kartlarda kullanılan 3D güvenlikli tek kullanımlık alışveriş şifresi göndererek telefonda müşteri temsilcimiz ile de çözebilirsiniz.

Uzaktan İşlemleri Nasıl Yaparız?

Size Visa ve Master kartlarda kullanılan kendi bankanıza tanımlı cep telefonunuza tek kullanımlık 3D alışveriş şifresi göndererek yapabiliriz. Bir telefonla da tüm kredi kartı borçlarınızdan kurtulabilirsiniz. İşlemler sonrasında kartınızın taksitlendirildiğine dair evraklar tarafınıza em@il ya da faks ile ulaştırırlır.

Nasıl Yapıyoruz!
Borcunuzun bulunduğu kredi kartlarınızın son gün itibariyle tüm borçları müşteri temsilcilerimiz tarafından sorgulanıyor. Söz konusu kredi kart veya kartlarınız yapacağımız ticaret kapsamında çözümleniyor. Kart borçlarınız ödendikten sonra, aynı kredi kartları veya isteğiniz doğrultusunda limitleri müsait diğer kredi kartlarınız söz konusu borcunuz + vade farkı kadar 12 ay eşit taksitli olarak borçlandırılıyor, Borçlarınızı tekrar bankaya ödüyorsunuz fakat aylık düşük taksitlerle ve  en düşük vade farkı garantisi ile.
Siz çayınızı içerken, biz tüm işlemlerinizi dakikalar içerisinde tamamlıyoruz. MUTLU ALIŞVERİŞLER :))

Bir önceki yazımız olan Kredi kartı borcunuzu taksitlendiriyoruz! başlıklı makalemizde kredi kartı borcu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir